Izpildes termiņš darba dienās
5
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Klātienē

Pakalpojuma pieprasīšana

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes e-pakalpojums

Čiekurkalna 1. līnija 1 k-3, Rīga, LV-1026

PMLP Valkas nodaļas Smiltenes filiāle

Dārza iela 11, Smiltene, Smiltenes nov., LV-4729
 • PirmdienaSlēgts
 • Otrdiena9.00 - 15.00
 • TrešdienaSlēgts
 • CeturtdienaSlēgts
 • PiektdienaSlēgts
 • SestdienaSlēgts
 • SvētdienaSlēgts
 • CitsSlēgts

Pakalpojuma saņemšana

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes e-pakalpojums

Čiekurkalna 1. līnija 1 k-3, Rīga, LV-1026

Gadījumos, kad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei nav tiesiska pamata no Fizisko personu reģistra sniegt ziņas par citu personu, šis maksas pakalpojums nodrošina iespēju sazināties ar šo meklējamo personu (radinieku, senu draugu vai paziņu, kura adrese tam nav zināma) pārsūtot iepriekš sagatavotu vēstuli (privātu vēstuli, apsveikuma kartiņu, pirmstiesas brīdinājumu, rēķinu u.c.). Iesniegumu ar lūgumu pārsūtīt sagatavoto vēstuli pakalpojuma pieprasītājs var sagatavot iepriekš. Pakalpojuma ietvaros, ar Pārvaldes starpniecību, meklējamai personai uz viņa deklarēto dzīvesvietas adresi, kas reģistrēta Fizisko personu reģistrā, ierakstītā pasta sūtījumā tiks nosūtīta pieprasītāja sagatavotā vēstule. Pārvalde rakstiski informēs pakalpojuma pieprasītāju par vēstules nosūtīšanu un to, ja nosūtītā vēstule Pārvaldē no pasta nodaļas tiks saņemta atpakaļ, kā nesaņemta. Meklējamai personai, saņemot pieprasītāja vēstuli vai ziņu, ir tiesības izvērtēt vai atsaukties uz pieprasītāja aicinājumu sazināties.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Iesniegums par vēstules pārsūtīšanu meklējamai personai var iesniegt attālināti jebkurā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā pa pastu vai elektroniski. Par pakalpojumu būs jāveic Pārvaldes maksas pakalpojuma un pasta izdevumu maksa. Iesniegumam jāpievieno vēstule, kas adresēta meklējamai personai.
  Iesniegumā jānorāda meklējamās personas precīzs vārds, uzvārds un personas kods vai precīzi dzimšanas dati un cita personas identificēšanai Fizisko personu reģistrā nepieciešamā informācija. Personas viennozīmīga identificēšana Fizisko personu reģistrā ir iespējama tikai pēc personai piešķirtā individuālā personas koda.
  Iesniegumu var iesniegt arī elektroniskā veidā, izmantojot portālā www.latvija.lv pakalpojumu "Iesniegums iestādei" (adresāts - Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde). Elektroniski pārsūtīt dokumentu, lai tam būtu juridisks spēks, iespējams, ja meklējamai personai aktivizēta oficiālā elektroniskā adrese.

 2. Pakalpojuma saņemšana
  Par pakalpojuma izpildi tiek nosūtīta informācija pa pastu vai e-pastā.

Saņemt pakalpojumu