Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

C VĪZAS PAGARINĀŠANA

Ārzemnieks, kurš likumīgi uzturas Latvijas Republikā ar C vīzu, ko izsniegusi Latvijas vai citas Šengenas līguma dalībvalsts atbildīgā iestāde, atsevišķos izņēmuma gadījumos var lūgt pagarināt vīzu un/vai viņa uzturēšanās ilgumu Latvijā:

  • Vīzas derīguma termiņu un/vai ārzemnieka uzturēšanās ilgumu pagarina tikai gadījumos, ja vīzas turētājs ir iesniedzis pierādījumu par nepārvaramiem apstākļiem vai humāniem iemesliem, kas viņam neļauj atstāt Latvijas teritoriju pirms vīzas derīguma termiņa vai vīzā atļautās uzturēšanās beigām. Šādu vīzu pagarina, neiekasējot valsts nodevu.
  • Vīzas derīguma termiņu un/vai uzturēšanās ilgumu var pagarināt arī gadījumos, ja vīzas turētājs iesniedz pierādījumus par nopietniem personīgiem iemesliem, kas pamato derīguma termiņa vai uzturēšanās ilguma pagarinājuma nepieciešamību. Par šādu pagarinājumu iekasē valsts nodevu – EUR 30 apmērā.

Vīzas pagarināšanai nepieciešams iesniegt arī šādus dokumentus.

Lēmumu par vīzas pagarināšanu pieņem Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde. Dokumentus vīzas pagarināšanai ārzemnieks iesniedz Migrācijas nodaļā Čiekurkalna 1.līnijā 1 vai jebkurā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā ārpus Rīgas.

Pagarinot vīzu, ņem vērā noteikumu, ka kopējais uzturēšanās ilgums Šengenas līguma dalībvalstu teritorijā nedrīkst pārsniegt 90 dienas 180 dienu laikaposmā. Vīzu pagarina, izsniedzot jaunu vīzas uzlīmi.

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities