Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

COVID-19

08.04.
Aktuāla informācija par pilsonības jautājumiem

07.04.
PMLP sāk izsniegt pagaidu personas apliecības, izmantošanai elektroniskajā vidē
Svētdien, 5. aprīlī, stājās spēkā jauns likums “Par valsts institūciju darbību ārkārtējās situācijas laikā saistībā ar Covid-19 izplatību”.

07.04.
Aktualitātes migrācijas jomā
Ārzemnieki, kuriem valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā beidzies uzturēšanās termiņš, drīkst turpināt uzturēties Latvijas Republikā bez jaunas uzturēšanās atļaujas vai vīzas saņemšanas, saglabājot tiesības uz nodarbinātību, ja tādas bija noteiktas, un 30 dienu laikā pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas izceļo no Latvijas Republikas.

24.03.
Lietotne eParaksts mobile ir tava eID karte digitālajā vidē- piesakies
Šobrīd valstī ir izsludināts ārkārtas stāvoklis. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, iedzīvotājus aicina strādāt attālināti un ieturēt sociālo distanci. Šobrīd ir apgrūtināta dažādu uzņēmumu un iestāžu klātienes pakalpojumu pieejamība.

23.03.
Pagarināts personu apliecinoša dokumenta izmantošanas termiņš ārkārtējās situācijas laikā

20.03.
PMLP pārtrauks klientu apkalpošanu klātienē
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai samazinātu koronvīrusa “COVID-19” izplatību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) no šī gada 23. marta līdz ārkārtējās situācijas beigām pārtrauks klientu apkalpošanu klātienē visās 30 teritoriālajās nodaļās. Iedzīvotājiem jāņem vērā, ka visi iepriekšējie pieraksti PMLP pakalpojumu saņemšanai ir atcelti.

20.03.
Kā pārliecināties par e-paraksta sertifikāta esamību?

20.03. papildināts
Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu (MK rīkojums)

17.03.
PMLP samazina klātienē sniegto pakalpojumu klāstu (neaktuāls no 23.03.)
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai samazinātu koronvīrusa “COVID-19” izplatību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) no šī gada 17. marta līdz 14. aprīlim pārtrauks uzturēšanās atļauju un vīzu pieteikumu pakalpojumu sniegšanu klātienē.

17.03.
Izmanto PMLP e-pakalpojumus!
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP), lai mazinātu nepieciešamību tieši kontaktēties ar citiem cilvēkiem klātienē, aicina izmantot PMLP e-pakalpojumus.

16.03.
PMLP teritoriālo nodaļu kontaktinformācija klientiem ar iepriekšējo pierakstu (neaktuāls no 23.03.)
No 16. marta PMLP nodaļas savus pakalpojumus sniedz tikai pēc iepriekšēja pieraksta, taču, ņemot vērā situāciju, ka joprojām PMLP nodaļas strādā paaugstināta riska apstākļos, apkalpojot lielu skaitu ārzemnieku, ir pieņemts lēmums turpināt klientus apkalpot, taču klientam pirms tam telefoniski ir jāapstiprina savs pieraksts, zvanot uz PMLP konkrētās nodaļas tālruņa numuriem.

16.03.
PMLP klientus klātienē apkalpos paaugstinātas drošības apstākļos (neaktuāls no 23.03.)
Izvērtējot riskus, lai samazinātu koronavīrusa “COVID-19” izplatību, kā arī rūpējoties par Latvijas iedzīvotāju veselību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) teritoriālās nodaļas turpmāks strādās paaugstinātas drošības režīmā. Tas nozīmē, ka nodaļas telpās klienti tiks apkalpoti pa vienam, savukārt lai saņemtu pakalpojumu klātienē, būs gan iepriekš jāpierakstās, gan šis pieraksts telefoniski jāapstiprina.

16.03.
Informācijas dienas pilsonības pretendentiem atceltas
Ievērojot izsludināto ārkārtas stāvokli Latvijā un Covid - 19 pandēmiju ierobežojošos pasākumus, informējam, ka līdz 2020.gada 14.aprīlim tiek atceltas visas plānotās Informācijas dienas pilsonības pretendentiem.

13.03.
PMLP pakalpojumus klātienē sniegs tikai pēc iepriekšējā pieraksta (neaktuāls no 23.03.)
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, lai samazinātu koronavīrusa “COVID-19” izplatību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) no šī gada 16. marta pakalpojumus klātienē sniegs tikai pēc iepriekšējā pieraksta.

 

  INFORMĀCIJA

  PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

  Pirmdiena 09:00 - 16:30
  Otrdiena 09:00 - 16:30
  Trešdiena 09:00 - 16:30
  Ceturtdiena 09:00 - 16:30
  Piektdiena 09:00 - 16:00

  Kontakti

  Tālrunis informācijai
  +371 67209400

  sarunas var tikt ierakstītas
  Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

  Nodaļu atrašanās

  facilities