Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

E-PAKALPOJUMI ZIŅU SAŅEMŠANAI

Pārvalde piedāvā iespēju pārbaudīt vai saņemt ziņas no Iedzīvotāju reģistra, izmantojot elektroniskos pakalpojumus:

Pakalpojums nodrošina iespēju personai uzzināt, kādas aktuālās ziņas par viņu, viņa nepilngadīgo bērnu, aizbildnībā vai aizgādnībā esošu personu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā (vārds, uzvārds, valstiskā piederība, deklarētā dzīvesvieta, pases dati, vecāku, bērnu un laulātā personas kodi u.c. ziņas).

Pakalpojums nodrošina iespēju fiziskajām personām iegūt aktuālo informāciju par saviem Zemesgrāmatā reģistrētajiem nekustamajiem īpašumiem un personām, kurām ir spēkā reģistrācija šajās adresēs (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta).

Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt Iedzīvotāju reģistrā iekļautajos datos to, vai persona ar lietotāja norādīto personas kodu ir iekļauta Iedzīvotāju reģistrā un, ja ir iekļauta, vai personai nav reģistrētas ziņas par miršanu.

Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt Iedzīvotāju reģistrā iekļautajos datos to, vai personai ar lietotāja norādīto personas kodu ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) lietotāja norādītajā adresē.

Izmantojot šo pakalpojumu, var pārbaudīt e-pakalpojuma lietotāja norādītu divu personas kodu atbilstību vienai personai. Pakalpojuma ietvaros tiek pārbaudīti personai Latvijā piešķirti personas kodi.

Pakalpojums nodrošina iespēju noskaidrot Iedzīvotāju reģistrā iekļautās ziņas par personas rīcībspēju uz pakalpojuma pieprasīšanas brīdi. Gadījumā, ja Iedzīvotāju reģistrā ir iekļautas ziņas par personas rīcībspējas ierobežojumu, tad pakalpojuma ietvaros ir iespējams iegūt ziņas par jomu, kurā personai ir ierobežota rīcībspēja, kā arī tiesas detalizētu nolēmumu.

Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt, cik personas ar interesējošo vārdu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā, kādās kombinācijās tas ir lietots ar citiem personvārdiem, kā arī iepazīties ar biežāk izplatīto vārdu skaidrojumiem.

Maksas pakalpojums. Pakalpojumā norādot Jums zināmo personas kodu, no Iedzīvotāju reģistra varēsiet saņemt informāciju par aktuālo personas kodu un tā piešķiršanas datumu. Ja personas kods ir mainīts, tad varēsiet saņemt arī informāciju par iepriekšējiem personas kodiem. Personas vārds, uzvārds un citi dati pakalpojumā netiek sniegti. Pakalpojums pieejams autentificētiem lietotājiem, veicot valsts nodevas samaksu EUR 2.00 apmērā.

 

INFORMĀCIJA

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

P, O, T, C  plkst. 8:30 - plkst. 16:00
Piektdien plkst. 9:00 - plkst. 15:00
Sarunas var tikt ierakstītas!

Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities