Covid-19 Jaunumi
Spilgts grafisks attēls dzeltenā un gaiši zilā krāsā ar uzrakstu "Turpini rūpīgi ievērot drošības pasākumus!"

1.aprīlī valdība lēma, ka epidemioloģisko risku mazināšanai, lielākā daļa no iepriekš noteiktām epidemioloģiskās drošības prasībām un to kontrole paliek spēkā arī pēc ārkārtējās situācijas beigām.
Lai apturētu “COVID-19” izplatību un stabilizētu epidemioloģisko situāciju, Pārvaldes teritoriālajās nodaļās paliek spēkā iepriekš noteiktie drošības pasākumi, kas  jāievēro apmeklētājiem.

Saņemot pakalpojumus klātienē, aicinām ievērot šādus noteikumus:

  • Iepriekšējais pieraksts jāveic obligāti;
  • Mutes un deguna aizsegs jālieto obligāti visiem apmeklētājiem. Mutes un deguna aizsegu var nelietot bērni, kas nav sasnieguši 7 gadu vecumu, un personas ar kustību traucējumiem vai psihiskās veselības traucējumiem;
  • Jāievēro fiziskā 2 m distancēšanās;
  • Pārvaldes nodaļas nedrīkst apmeklēt cilvēki, kuriem ir pozitīvs Covid-19 tests,  kuri atzīti par kontaktpersonām vai kuriem ir jāievēro pašizolācija pēc ierašanās no ārvalstīm.

Klienti, kuri neievēros noteiktos drošības pasākumus, netiks apkalpoti.

Lai samazinātu uzturēšanās laiku klientu apkalpošanas zālē un saskarsmi ar citiem apmeklētājiem, aicinām Pārvaldes klientus uz pakalpojuma saņemšanu ierasties precīzi pieteiktajā laikā – ne agrāk, ne vēlāk. Tāpat vēršam uzmanību, ka apmeklētājam jāierodas vienam, ja nav nepieciešamības rīkoties citādi.

Rūpējoties par Pārvaldes klientu veselību un drošību, aicinām izmantot kādu no piedāvātajiem e-pakalpojumiem. Papildus informāciju var iegūt, zvanot uz informatīvo tālruni: +371 67209400, vai izmantojot e-pakalpojumu e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.