Pulkstenis

Aicinām izmantot iespēju raiti un savlaicīgi noformēt personu apliecinošu dokumentu rindas kārtībā, lai šī gada 1. oktobrī varētu piedalīties 14. Saeimas vēlēšanās!

Informējam, ka katram balsstiesīgajam pilsonim vēlēšanās būs nepieciešams derīgs personu apliecinošs dokuments – Latvijas pilsoņa pase vai eID karte.

Atgādinām, ka šobrīd 28 Pārvaldes nodaļās pakalpojumus sniedzam primāri rindas kārtībā un samazinātā apjomā pēc iepriekšēja pieraksta. Šāda kārtība ir visās nodaļās, izņemot Rīgas 3. nodaļu, kur galvenokārt klienti tiek apkalpoti pēc iepriekšēja pieraksta un ierobežotā daudzumā arī rindas kārtībā.

Pakalpojumus tikai pēc iepriekšēja pieraksta sniedz Siguldas un Līvānu filiāles.

Lai iegūtu aktuālu informāciju par apkalpošanu rindas kārtībā Rīgas nodaļās, iesakām regulāri sekot līdzi publikācijām Pārvaldes sociālo tīklu kontos un mājaslapā, kur atradīsiet arī aicinājumus apmeklēt nodaļas gadījumos, kad tajās būs neliels skaits klientu, kuri ieradušies saņemt pakalpojumus. Vienlaikus lūdzam ņemt vērā, ka situācija mēdz dinamiski mainīties!

Tāpat atgādinām, ka 14 Pārvaldes nodaļās katru trešdienu un ceturtdienu ir pagarināts darba laiks. Darba laika izmaiņas aktuālas sekojošās nodaļās: Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Rīgas 4. nodaļā, Aizkraukles, Bauskas, Cēsu, Daugavpils, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils, Kuldīgas, Saldus, Tukuma nodaļā.

Aicinām ņemt vērā, ka kopš 2023. gada 1. janvāra eID karte būs obligāts personu apliecinošs dokuments. Iesakām neatlikt eID kartes noformēšanu uz pēdējo brīdi, bet izmantot iespēju dokumentu noformēt jau šobrīd.