Jaunumi
Dators

Cienījamie klienti, informējam, ka no 2022. gada janvāra paredzētas izmaiņas divu Pārvaldes nodaļu un viena e-pakalpojuma darbībā.

Izvērtējot Pārvaldes teritoriālo nodaļu klātienes pakalpojumu izmantošanas tendences un darba apjomu, no 2022. gada 1. janvāra darbu ir pārtraukusi Pārvaldes Siguldas filiāle un no 15. janvāra darbu pārtrauks Līvānu filiāle.

Pārmaiņas veiktas, lai palielinātu Pārvaldes Rīgas teritoriālo nodaļu klientu apkalpošanas  personāla kapacitāti un samazinātu gaidīšanas laiku uz klātienes pakalpojumu saņemšanu.

Informējam, ka pārējās Pārvaldes teritoriālajās nodaļās turpinām sniegt pakalpojumus bez izmaiņām – kā ierasts, pēc iepriekšējā pieraksta.

Tuvākās Pārvaldes teritoriālās nodaļas Siguldas novada iedzīvotājiem ir Cēsu, Limbažu un Rīgas 1., 2., 3. un 4. nodaļa, savukārt Līvānu iedzīvotājiem vistuvākā Pārvaldes teritoriālā nodaļa ir Jēkabpilī.

Tāpat informējam, ka no šodienas līdz 2022. gada 31. decembrim tiks apturēta e-pakalpojuma “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai” (Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā internetvietnē latvija.lv) darbība.

Nākamā gada laikā paredzēts veikt šī e-pakalpojuma funkcionalitātes uzlabošanu, lai pilnveidotu pakalpojumu un padarītu to klientiem ērtu, vienkāršu un viegli lietojamu.

Klienti, kuri veikuši pierakstu, izmantojot minēto e-pakalpojumu, tiks apkalpoti kā ierasts saskaņā ar iepriekš veikto pierakstu.

Ņemot vērā minēto par e-pakalpojuma apturēšanu jau no 2002.gada 3.janvāra, papildus informējam, ka e-pakalpojumā “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai” vairs nav iespējams izvēlēties un pieteikt apmeklējumu uz 2022.gada janvāri un turpmākajiem mēnešiem.

Aicinām pieteikties Pārvaldes klātienes pakalpojumiem mūsu tīmekļa vietnē vai caur mobilā telefona lietotni Qticket, lejupielādējot to Google Play vai App store.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Strādājam, lai arvien uzlabotu un pilnveidotu Pārvaldes klientu apkalpošanas servisu