Jaunumi
migrācijas spēle "Galamērķis: Eiropa"

Eiropas migrācijas tīkla kontaktpunkts Latvijā iepazīstināja Sabiedrības integrācijas fonda darbiniekus ar interaktīvu spēli “Galamērķis: Eiropa”. Spēle ļauj cilvēkiem iepazīt migrācijas un integrācijas procesus Eiropas Savienībā, izspēlējot tos dažādās lomās.

Spēlē “Galamērķis: Eiropa” ikviens spēlētājs var iejusties dažādās lēmumu pieņēmēju lomās un vērot, kā katrs solis ietekmē migrantus un sabiedrību kopumā. Spēles laikā ir iespējams izmēģināt dažādas lomas Eiropas Savienības, nacionālajā un pašvaldību līmenī, caur tām iepazīstot migrācijas scenārijus.

“Galamērķis: Eiropa” ir lielisks veids, kā ar vienkāršotiem spēles tipa elementiem var izprast sarežģītus procesus un ieraudzīt daudzu detaļu un pieņemtu lēmumu kopsakarības. Spēle ir pieejama katram interesentam, un to var  sagatavot mājas apstākļos, izdrukājot materiālus tās izgatavošanai. Līdz ar spēles materiāliem pieejama arī instrukcija tās izgatavošanai un lietošanai.

Materiāli spēles izdrukai: https://destinationeurope.uni.lu/latvian/

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde ir Eiropas migrācijas tīkla (turpmāk – EMT) Lavijas kontaktpunkts, kas sagatavo ziņojumus par stāvokli migrācijas un patvēruma jomā Latvijā, ietverot politikas attīstību un statistikas datus. EMT sagatavo izpētes darbus par īpašiem ar migrāciju un patvērumu saistītiem jautājumiem, kā arī apkopo un aktualizē informāciju EMT informācijas apmaiņas sistēmā.

EMT iepazīstina Sabiedrības integrācijas fondu ar migrācijas spēli