Informācija presei
baneris

Ņemot vērā, ka Dziesmu un Deju svētkos piedalīsies un tos apmeklēs daudzi diasporas pārstāvji, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (turpmāk – Pārvaldes) Rīgas 1. nodaļa strādās arī sestdien, 8. jūlijā, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00, lai nodrošinātu Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem papildu iespējas svētku laikā noformēt personu apliecinošus dokumentus.

“Aicinām gan Dziesmu un Deju svētku dalībniekus, gan skatītājus, īpaši tautiešus – diasporas pārstāvjus, izmantot iespēju sestdien, 8. jūlijā, svētku noskaņās noformēt un saņemt personu apliecinošos dokumentus,” mudina Pārvaldes priekšniece Maira Roze.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās rindas” kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā –, gan pēc iepriekš veikta pieraksta.

Iepriekšēju pierakstu var veikt Pārvaldes tīmekļa vietnes www.pmlp.gov.lv sadaļā “Tiešsaistes pieraksts” vai zvanot uz tālruni 67829750 vai 67829775.

Arī šajā sestdien būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

Tāpat vēršam klientu uzmanību, ka sestdienās netiks sniegts uzturēšanās atļauju eID kartes noformēšanas un izsniegšanas pakalpojums.

Pārvaldes Rīgas 1. nodaļa atrodas Čiekurkalna 1. līnijā 1, k-3.

 

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes

Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments

prese@pmlp.gov.lv, 67219185