Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

ADMINISTRATĪVĀ ATBILDĪBA PERSONU APLIECINOŠU DOKUMENTU JOMĀ

  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 186.panta pirmajā daļā noteikto par dzīvošanu bez derīga personu apliecinoša dokumenta — uzliek naudas sodu personām, kurām jābūt personu apliecinošam dokumentam, līdz trīsdesmit pieciem euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 187.panta pirmajā daļā noteikto par tīšu personu apliecinoša dokumenta bojāšanu — uzliek naudas sodu līdz trīsdesmit pieciem euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 187.panta otrajā daļā noteikto par nolaidīgu personu apliecinoša dokumenta glabāšanu, kuras rezultātā personu apliecinošs dokuments pazaudēts, — izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz trīsdesmit pieciem euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 187.panta trešajā daļā noteikto par nolaidīgu personu apliecinoša dokumenta glabāšanu, kuras rezultātā personu apliecinošs dokuments pazaudēts, ja tas izdarīts atkārtoti gada laikā, — uzliek naudas sodu no piecpadsmit līdz septiņdesmit euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 187.panta ceturtajā daļā noteikto par tāda personu apliecinoša dokumenta lietošanu, kura vietā izsniegts jauns personu apliecinošs dokuments, — uzliek naudas sodu līdz simt četrdesmit euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 187.1 pantā noteikto par diplomātiskās pases nenodošanu glabāšanā Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā likumā noteiktajā termiņā — uzliek naudas sodu līdz simt četrdesmit euro.
  • Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 190.pantā noteikto par personu apliecinoša dokumenta nelikumīgu atņemšanu, kā arī par personu apliecinoša dokumenta pieņemšanu ķīlā — uzliek naudas sodu no septiņdesmit līdz simt četrdesmit euro.

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities