Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

UZTURĒŠANĀS ATĻAUJU NODAĻA

Vārds: Vizma Čuda  
Amats: Vadītājs  
Telefons: Nodaļas informatīvie tālr.- 67219663, 67219644, 67219664  
Email: vizma.cuda@pmlp.gov.lv , uan@pmlp.gov.lv  
Fakss: 67219654  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

 

Noformēt un saņemt uzturēšanas atļaujas var tikai ar iepriekšēju pierakstu pa tālruni - 67829750 vai rakstot uz e-pastu: rigas1nod_pieraksts@pmlp.gov.lv
 Atgādinām - Vīzu jautājumos vērsties Migrācijas nodaļā, zvanot pa tālruni - 67219648 vai 67219652

 

 

 

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Vizma Čuda Vadītājs 67219645
 
vizma.cuda@pmlp.gov.lv
Ineta Fjodorova Vadītāja vietnieks 67829782 ineta.fjodorova@pmlp.gov.lv
Vita Zemmere Vadītāja vietnieks 67219679 vita.zemmere@pmlp.gov.lv
Renārs Volonts Vadošais vecākais referents 67219669 renars.volonts@pmlp.gov.lv
Māris Šmits Vecākais referents 67219646 maris.smits@pmlp.gov.lv
Juris Rimšs Vecākais referents 67219672 juris.rimss@pmlp.gov.lv
Inese Paegle Vecākais referents 67219656 inese.paegle@pmlp.gov.lv
Agnese Ausekle Vecākais referents 67219246 agnese.ausekle@pmlp.gov.lv
Gunta Zirnīte Vecākais referents 67219680 gunta.zirnite@pmlp.gov.lv
Dace Puriņa Vecākais referents 67219665 dace.purina@pmlp.gov.lv
Ērika Cinīte Vecākais referents 67829824 erika.cinite@pmlp.gov.lv
Māra Pumpure Vecākais referents 67219162 mara.pumpure@pmlp.gov.lv
Zinaida Švarcbaha Vecākais referents 67219661 zinaida.svarcbaha@pmlp.gov.lv
Sandra Kalniņa Vecākais referents 67219649 sandra.kalnina@pmlp.gov.lv
Inese Križanauska Vecākais referents 67219684 inese.krizanauska@pmlp.gov.lv
Arta Barupe-Indrikova Vecākais referents 67219671
arta.barupe-indrikova@pmlp.gov.lv
Maija Briška Vecākais referents 67219670 maija.briska@pmlp.gov.lv
Aiva Zālīte Vecākais referents 67219249 aiva.zalite@pmlp.gov.lv
Andris Līvmanis Vecākais referents 67219681 andris.livmanis@pmlp.gov.lv
Milēna Skangale Vecākais referents 67219526 milena.skangale@pmlp.gov.lv
Liene Cingele Referents 67829816 liene.cingele@pmlp.gov.lv
Daiga Vesele Referents 67829780 daiga.vesele@pmlp.gov.lv
Rūdolfs Rozenbergs Referents 67129781 rudolfs.rozenbergs@pmlp.gov.lv
Mārtiņš Cimbulis Referents 67219164 martins.cimbulis@pmlp.gov.lv
Andis Pirkstiņš Referents 67219247 andis.pirkstins@pmlp.gov.lv
Liene Ločmele Referents 67219653 liene.locmele@pmlp.gov.lv
Indra Veipa Referents 67829752 indra.veipa@pmlp.gov.lv
Inese Dubovska Referents 67829742 inese.dubovska@pmlp.gov.lv
Silvija Mališko Lietvedis 67219664 silvija.malisko@pmlp.gov.lv
Inese Labanovska Lietvedis 67219668 inese.labanovska@pmlp.gov.lv
Sanita Sokolova  Lietvedis 67219644 sanita.sokolova@pmlp.gov.lv
Inese Zepa Lietvedis 67219668 inese.zepa@pmlp.gov.lv
Linda Mihejeva Lietvedis 67219663 linda.mihejeva@pmlp.gov.lv
Aija Drēģere Lietvedis 67219644 aija.dregere@pmlp.gov.lv

 

 

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities