Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

PERSONĀLA VADĪBAS UN SABIEDRISKO ATTIECĪBU DEPARTAMENTS

Vārds: Zane Aumale  
Amats: Direktors  
Telefons: 67829790; 67219497 - Personāla vadības jautājumos. 67219185; 26458928 - Sabiedrisko attiecību un preses jautājumos.  
Email: zane.aumale@pmlp.gov.lv  
Fakss:  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Zane Aumale Direktors
67829790
zane.aumale@pmlp.gov.lv
Lāsma Rušķe Direktora vietnieks
67219552

lasma.ruske@pmlp.gov.lv

Madara Puķe Direktora vietnieks
67219185

madara.puke@pmlp.gov.lv

Inese Visocka Vadošais personāla speciālists
67219273
inese.visocka@pmlp.gov.lv
Laura Gertnere Vadošais personāla speciālists
67219130
laura.gertnere@pmlp.gov.lv
Diāna Kaufmane Personāla speciālists
67219240
diana.kaufmane@pmlp.gov.lv
Simona Zilberte
Personāla speciālists
67219113
simona.zilberte@pmlp.gov.lv
Krista Kalniņa
Personāla speciālists
67219497
krista.kalnina@pmlp.gov.lv
Sanda Apine
Personāla speciālists
67219131
sanda.apine@pmlp.gov.lv
Laima Balode
Personāla speciālists
67219130
laima.balode@pmlp.gov.lv
Inna Mihailova
Sabiedrisko attiecību speciālists
67219516
inna.mihailova@pmlp.gov.lv


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    INFORMĀCIJA

    PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

    Pirmdiena 09:00 - 18:00
    Otrdiena 08:30 - 16:00
    Trešdiena 08:30 - 16:00
    Ceturtdiena 08:30 - 16:00
    Piektdiena 09:00 - 15:00

    Kontakti

    Tālrunis informācijai
    +371 67209400

    P, O, T, C  plkst. 9:00 - plkst. 16:30
    Piektdien plkst. 9:00 - plkst. 15:00
    Sarunas var tikt ierakstītas!

    Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

    Nodaļu atrašanās

    facilities