Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

PERSONU STATUSA KONTROLES NODAĻA

Vārds: Sanda Cielēna  
Amats: Vadītāja  
Telefons: 67219289  
Email: sanda.cielena@pmlp.gov.lv  
Fakss: 67219241  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

Pieņamšanas laiks: darba laikā, iepriekš piesakoties pa tel. 67219289.

 

 

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Sanda Cielēna Vadītājs 67219289 sanda.cielena@pmlp.gov.lv
Zane Zeimule Vadītāja vietnieks 67219485 zane.zeimule@pmlp.gov.lv
Ilze Parādniece Vadītāja vietnieks 67219116 ilze.paradniece@pmlp.gov.lv
Inese Berga Vadošais vecākais referents 67219264 inese.berga@pmlp.gov.lv
Ineta Logina Vadošais vecākais referents 67219270 ineta.logina@pmlp.gov.lv
Sandra Grīnfelde Vadošais vecākais referents 67829820 sandra.grinfelde@pmlp.gov.lv
Tamāra Dementjeva Vadošais vecākais referents 67219676 tamara.dementjeva@pmlp.gov.lv
Solveiga Ļaksa Vadošais vecākais referents 67209492 solveiga.laksa@pmlp.gov.lv
Līga Saulīte Vadošais vecākais referents 67219319 liga.saulite@pmlp.gov.lv
Dace Sokolova Vecākais referents 67219411 dace.sokolova@pmlp.gov.lv
Inta Rožkalne Vecākais referents 67209492 inta.rozkalne@pmlp.gov.lv
Inese Enģele Vecākais referents 67209492 inese.engele@pmlp.gov.lv
Gunita Daldere Vecākais referents 67829843 gunita.daldere@pmlp.gov.lv
Janīna Apeine Vecākais referents 67219590 janine.apeine@pmlp.gov.lv
Ināra Kvedere Vecākais referents 67219674 inara.kvedere@pmlp.gov.lv
Ieva Ostrovska Vecākais referents 67219010 ieva.ostrovska@pmlp.gov.lv
Ģirts Laviņš Vecākais referents 67219127 girts.lavins@pmlp.gov.lv
Anita Keiša Vecākais referents 67219360 anita.keisa@pmlp.gov.lv
Ineta Kaimiņa Vecākais referents 67829844 ineta.kaimina@pmlp.gov.lv
Līga Blome Referents 67219446 liga.blome@pmlp.gov.lv
Alda Jirgensone Referents 67829817 alda.jirgensone@pmlp.gov.lv
Baiba Vītola Referents 67219155 baiba.vitola@pmlp.gov.lv
Linda Ceipe Referents 67219242 linda.ceipe@pmlp.gov.lv
Una Sietniece Referents 67219189 una.sietniece@pmlp.gov.lv
Lana Vanaga Referents 67219512 lana.vanaga@pmlp.gov.lv
Marika Trane Referents 67219327 marika.trane@pmlp.gov.lv
Zane Zosēna Referents 67219076 zane.zosena@pmlp.gov.lv
Elīna Prekele-Jurgevica Referents 67219126
elina.prekele-jurgevica@pmlp.gov.lv
Indra Daube Referents 67219243 indra.daube@pmlp.gov.lv
Gita Hincenberga Referents 67219126 gita.hincenberga@pmlp.gov.lv
Līva Zeltkalne Referents 67219126 liva.zeltkalne@pmlp.gov.lv

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities