Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

PATVĒRUMA MEKLĒTĀJU IZMITINĀŠANAS NODAĻA

Vārds: Pēteris Grūbe  
Amats: Vadītājs  
Telefons: 67901127  
Email: peteris.grube@pmlp.gov.lv  
Fakss:  
Adrese: "Mucenieki", Jaunceltne 2, Ropažu novads, LV-2106  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

Vārds Uzvārds 

 amats

tel. nr. 

e-pasts 

Pēteris Grube

Nodaļas vadītājs

67219523

peteris.grube@pmlp.gov.lv

Elvijs Purnis

Vadītāja vietnieks

67219523

elvijs.purnis@pmlp.gov.lv

Diāna Zālīte

Referents

67219523

diana.zalite@pmlp.gov.lv

Tatjana Djakova

Referents

67219523

tatjana.djakova@pmlp.gov.lv

Diāna Gorbunova

Referents

67219523

diana.gorbunova@pmlp.gov.lv

Dzintars Teicis

Vecākais eksperts

67219528

dzintars.teicis@pmlp.gov.lv

Viktors Vaščenko

Vecākais eksperts

67219528

viktors.vascenko@pmlp.gov.lv

Andrejs Kabanovs

Vecākais eksperts

67219528

andrejs.kabanovs@pmlp.gov.lv

Svetlana Medžidova

Vecākais eksperts

67219528

svetlana.medzidova@pmlp.gov.lv

Aldis Jānis Bernšteins

Vecākais eksperts

67219528

aldis.bernsteins@pmlp.gov.lv

Mārtiņš Karlovs

Vecākais eksperts

67219528

martins.karlovs@pmlp.gov.lv

Helmuts Lamberts

Vecākais eksperts

67219528

helmuts.lamberts@pmlp.gov.lv

Jānis Ejubs

Vecākais eksperts

67219528

janis.ejubs@pmlp.gov.lv

Valdis Komisarovs

Vecākais eksperts

67219528

valdis.komisarovs@pmlp.gov.lv

Ojārs Āboliņš

Vecākais eksperts

67219528

ojars.abolins@pmlp.gov.lv

Rūta Rutka

Eksperts

67219562 

ruta.rutka@pmlp.gov.lv

 

 

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities