Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

PATVĒRUMA MEKLĒTĀJU IZMITINĀŠANAS NODAĻA

Vārds: Pēteris Grūbe  
Amats: Vadītājs  
Telefons: 67901127  
Email: peteris.grube@pmlp.gov.lv  
Fakss:  
Adrese: "Mucenieki", Jaunceltne 2, Ropažu novads, LV-2106  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Pēteris Grube Nodaļas vadītājs 67901127 peteris.grube@pmlp.gov.lv
Elvijs Purnis Vadītāja vietnieks 67901127

elvijs.purnis@pmlp.gov.lv

Diāna Zālīte Referents 67901127 diana.zalite@pmlp.gov.lv
Tatjana Djakova Referents 67901127 tatjana.djakova@pmlp.gov.lv
Diāna Gorbunova Referents 67901127 diana.gorbunova@pmlp.gov.lv
Dzintars Teicis Vecākais eksperts 67901125 dzintars.teicis@pmlp.gov.lv
Viktors Vaščenko Vecākais eksperts 67901125 viktors.vascenko@pmlp.gov.lv
Andrejs Kabanovs Vecākais eksperts 67901127 andrejs.kabanovs@pmlp.gov.lv
Svetlana Medžidova Vecākais eksperts 67901125 svetlana.medzidova@pmlp.gov.lv
Aldis Jānis Bernšteins Vecākais eksperts 67901125 aldis.bernsteins@pmlp.gov.lv
Mārtiņš Karlovs Vecākais eksperts 67901125 martins.karlovs@pmlp.gov.lv
Helmuts Lamberts Vecākais eksperts 67901125 helmuts.lamberts@pmlp.gov.lv
Jānis Ejubs Vecākais eksperts 67901125 janis.ejubs@pmlp.gov.lv
Valdis Komisarovs Vecākais eksperts 67901125 valdis.komisarovs@pmlp.gov.lv
Ojārs Āboliņš Vecākais eksperts 67901125 ojars.abolins@pmlp.gov.lv
Rūta Rutka Eksperts 67219562 ruta.rutka@pmlp.gov.lv

 

 

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities