Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

PERSONALIZĀCIJAS NODAĻA

Vārds: Līga Hemmele  
Amats: Vadītājs  
Telefons: 67208285  
Email: liga.hemmele@pmlp.gov.lv pasucentrs@pmlp.gov.lv  
Fakss:  
Adrese:  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

Dokumentu pieņemšana un pasu izsniegšana notiek PMLP teritoriālajā nodaļā neatkarīgi no deklarētās dzīvesvietas. 

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Līga Hemmele Vadītājs 67208285 liga.hemmele@pmlp.gov.lv
Sandra Lipovska Vadītāja vietnieks 67208012 sandra.lipovska@pmlp.gov.lv
Inta Tetere Vadošais referents 67208276 inta.tetere@pmlp.gov.lv
Evita Amantova Referents 67208291 evita.amantova@pmlp.gov.lv
Ramona Markeviča Referents 67208276 ramona.markevica@pmlp.gov.lv
Maija Bērziņa Operators 67208237  maija.berzina@pmlp.gov.lv
Amanda Kirilova Operators 67208237 amanda.kirilova@pmlp.gov.lv
Jolanta Kļaviņa  Referents 67208276 jolanta.klavina@pmlp.gov.lv
Daiga Regža Operators 67208237 daiga.regza@pmlp.gov.lv
Ilona Krūmiņa Operators  67208237 ilona.krumina@pmlp.gov.lv
Olga Staškova Operators 67208237 olga.staskova@pmlp.gov.lv
Edīte Stepe Operators 67208237 edite.stepe@pmlp.gov.lv
Baiba Vagale Operators 67208237 baiba.vagale@pmlp.gov.lv
Evija Vaniņa Operators  67208237 evija.vanina@pmlp.gov.lv
Ināra Vilcāne Operators 67208237 inara.vilcane@pmlp.gov.lv
Linda Vitkaua Operators  67208237 linda.vitkaua@pmlp.gov.lv 
Aldis Apse Kurjers 67208613 aldis.apse@pmlp.gov.lv
Gunārs Orbis Kurjers 67208613 gunars.orbis@pmlp.gov.lv
Jānis Sniķeris Kurjers  67208613 janis.snikeris@pmlp.gov.lv

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities