Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

MIGRĀCIJAS NODAĻA

Vārds: Ilze Briede  
Amats: Vadītājs  
Telefons: - vispārīgiem imigrācijas jautājumiem - 67209400 - vīzu un ielūgumu jautājumiem - 67219648 vai 67219652 - repatriācijas jautājumiem - 67219259 - Nodaļas vadītāja - 67219546  
Email: ilze.briede@pmlp.gov.lv , mn@pmlp.gov.lv  
Fakss: 67829825  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

Pieņemšanas laiks vīzu pagarināšanas jautājumos: no 9:00- līdz 15:30.
Pieņemšana repatriācijas jautājumos, iepriekš piesakoties pa tālruni 67219259.

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Ilze Briede Vadītājs 67219546 ilze.briede@pmlp.gov.lv
Daina Rozenberga Vadītāja vietnieks 67219004 daina.rozenberga@pmlp.gov.lv
Rita Tetere Vadītāja vietnieks 67219224 rita.tetere@pmlp.gov.lv
Ilga Lišmane Vadošais vecākais referents 67219118 ilga.lismane@pmlp.gov.lv
Ilze Surgonte Vadošais vecākais referents 67219651 ilze.surgonte@pmlp.gov.lv
Vita Priedīte Vadošais vecākais referents 67219648 vita.priedite@pmlp.gov.lv
Inese Brēdiķe Vecākais referents 67219307 inese.bredike@pmlp.gov.lv
Anita Rožkalne Vecākais referents 67219424 anita.rozkalne@pmlp.gov.lv
Anda Mehra Vecākais referents 67219034 anda.mehra@pmlp.gov.lv
Inese Ausēja Vecākais referents 67219685 inese.auseja@pmlp.gov.lv
Jānis Eihmanis Vecākais referents 67219406 janis.eihmanis@pmlp.gov.lv
Līga Cerbule Vecākais referents 67219652 liga.cerbule@pmlp.gov.lv
Santa Kāpiņa Vecākais referents 67219677 santa.kapina@pmlp.gov.lv
Dace Leice Vecākais referents 67219165 dace.leice@pmlp.gov.lv
Līga Bērziņa Vecākais referents 67829778 liga.berzina@pmlp.gov.lv
Irēna Šops Referents 67219259 irena.sops@pmlp.gov.lv
Laura Briede Referents 67219586 laura.briede@pmlp.gov.lv
Tatjana Ballode Referents 67219229 tatjana.ballode@pmlp.gov.lv

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities