Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

JURIDISKĀ NODAĻA

Vārds: Arvīds Zahars  
Amats: Vadītājs  
Telefons: 67829789  
Email: arvids.zahars@pmlp.gov.lv juristi@pmlp.gov.lv  
Fakss:  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Arvīds Zahars Vadītājs
67829789
arvids.zahars@pmlp.gov.lv
Ina Vorpa Vadītāja vietnieks
67219514
ina.vorpa@pmlp.gov.lv
Anitra Plūme Jurists
67829785
anitra.plume@pmlp.gov.lv
Jana Vildava Vadošais jurists
67219466
jana.vildava@pmlp.gov.lv
Iveta Jansone Jurists
67219415
iveta.jansone@pmlp.gov.lv
Ieva Ozola Jurists
67219236
ieva.ozola@pmlp.gov.lv
Agita Blasa Jurists
67829786
agita.blasa@pmlp.gov.lv
Inna Austruma Jurists
67219425
inna.austruma@pmlp.gov.lv

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 18:00
Otrdiena 08:30 - 16:00
Trešdiena 08:30 - 16:00
Ceturtdiena 08:30 - 16:00
Piektdiena 09:00 - 15:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

P, O, T, C  plkst. 9:00 - plkst. 16:30
Piektdien plkst. 9:00 - plkst. 15:00
Sarunas var tikt ierakstītas!

Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities