Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

ELEKTRONISKO PAKALPOJUMU ADMINISTRĒŠANAS NODAĻA

Vārds: Liene Lasmane  
Amats: Vadītājs  
Telefons: 67829727  
Email: epan@pmlp.gov.lv  
Fakss: 67829728  
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1, k-3, LV-1026  
 

Lai izvairītos no neērtībām un gaidīšanas rindā, PMLP teritoriālajās nodaļās ir iespējams telefoniski vai pa e-pastu iepriekš vienoties par konkrētu apmeklējuma laiku, lai pieteiktu pases vai personas apliecības noformēšanu Jums vēlamā laikā.

 

Vārds Uzvārds   amats tel. nr.  e-pasts 
Liene Lasmane Vadītāja
67829727
liene.lasmane@pmlp.gov.lv
Inese Muceniece Vadītāja vietniece 67829724 inese.muceniece@pmlp.gov.lv
Ilze Vilciņa Vadošais informācijas sistēmu administrators 67829774 ilze.vilcina@pmlp.gov.lv
Lelde Vakermane Informācijas sistēmu administrators 67829708 lelde.vakermane@pmlp.gov.lv
Inta Eglīte Informācijas sistēmu administrators 67829751 inta.eglite@pmlp.gov.lv
Kristaps Kveders Informācijas sistēmu administrators 67829709 kristaps.kveders@pmlp.gov.lv
Ieva Fredriksena Informācijas sistēmu administrators 67829751 ieva.fredriksena@pmlp.gov.lv
Žanna Semenjuka Jurists 67829730 zanna.semerjuka@pmlp.gov.lv
Selana Kerimova Jurists 67219655 selana.kerimova@pmlp.gov.lv
Ruslans Karpovecs Jurists 67829731 ruslans.karpovecs@pmlp.gov.lv
Edvards Apsītis Jurists 67829740 advards.apsitis@pmlp.gov.lv
Olga Zariņa Klientu apkalpošanas speciālists 67829711 olga.zarina@pmlp.gov.lv
Līvija Zaharova Klientu apkalpošanas speciālists 67829710 livija.zaharova@pmlp.gov.lv
Linda Detlava Klientu apkalpošanas speciālists 67829701 linda.detlava@pmlp.gov.lv
Ineta Keirāne Klientu apkalpošanas speciālists 67829712 ineta.keirane@pmlp.gov.lv

 

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities