Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

PMLP Rīgas nodaļas dienā apkalpo vairāk nekā 400 cilvēku.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (PMLP) ik dienu katra Rīgas nodaļa apkalpo vairāk nekā 400 cilvēku, kas vēršas PMLP nodaļā ar vēlmi noformēt vai saņemt personu apliecinošu dokumentu.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē (PMLP) ik dienu katra Rīgas nodaļa apkalpo vairāk nekā 400 cilvēku, kas vēršas PMLP nodaļā ar vēlmi noformēt vai saņemt personu apliecinošu dokumentu. Šī gada jūlija pirmajā nedēļā Rīgas nodaļās kopumā noformēti 8250 pieteikumi personas apliecības dokumenta saņemšanai.

PMLP Personas apliecību dokumentu pieteikumu noformēšanai apjomīgākais laiks ir vasaras mēneši, gan saistībā ar iedzīvotāju vēlmi ceļot, gan atvaļinājumiem, kuru laikā ir iespēja sakārtot personas dokumentu atjaunošanu.

Laika periodā no 1.aprīļa līdz 1.jūlijam visās PMLP Latvijas nodaļās kopumā noformēti vairāk kā 220’000 pieteikumi personas apliecinošu dokumentu saņemšanai. Gandrīz katrs ceturtais iedzīvotājs ir izvēlējies saņemt arī personas apliecību (e-ID). Trīs mēnešu griezumā ir izsniegtas vairāk kā 65`000 personas apliecības. Pērn, 2012.gadā šajā pašā laika periodā, PMLP saņēma vairāk nekā 96’000 pieteikumus, kā arī tika izsniegtas vairāk nekā 26’000 personas apliecības.


Daži ieteikumi veiksmīgam Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes apmeklējumam, personas apliecinošu dokumentu saņemšanai:

1. Visās lielākajās PMLP nodaļās iespējams veikt iepriekšējo pierakstu, lai noformētu, vai saņemtu, dokumentus Jums ērtākā laikā

2. Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv, sadaļā ‘’Kontakti”, katras teritoriālās nodaļas kontaktformā atrodama informācija par iespējamo tuvāko pieraksta laiku, kā arī ik nedēļu tiek aktualizēta informācija par vidējo un maksimālo gaidīšanas laiku ‘’dzīvajā’’ rindā.

3. Ja  Jums nav iespēju veikt iepriekšējo pierakstu Jums ērtā laikā, tad iesakāmsazvanītJums interesējošoPMLP teritoriālo nodaļu, lai painteresētos par apmeklētāju intensitāti. Mūsu darbinieki Jums vislabāk spēs pastāstīt par laikiem un dienām, kad ir lielāks vai mazāks klientu pieplūdums, un Jums nebūs jāpavada ilgs gaidīšanas laiks rindā.

4. Atcerieties – visus PMLP pakalpojumus var saņemt jebkurā teritoriālajā nodaļā, neatkarīgi no Jūsu deklarētās dzīvesvietas.


Ņemot vērā vasaras mēnešos pieaugošo aktivitāti, PMLP iesaka vēlreiz pārbaudīt savu dokumentu derīguma termiņus, kā arī uz pēdējo brīdi neatstāt savu dokumentu noformēšanu.

 


Laura Laiva
PMLP Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Tālr.67219185
prese@pmlp.gov.lv

 

l

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities