Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

PMLP sadarbosies ar labdarības organizācijām, lai palīdzētu patvēruma meklētājiem

 

Piektdien, 2015. gada 11. septembrī Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde vienojās par sadarbību ar labdarības organizācijām “Ziedot.lv”, “Caritas Latvija” un “Svētā Jāņa Palīdzība”. Tikšanās laikā tika rasti risinājumi, kā sniegt materiālu atbalstu patvēruma meklētājiem, kas uzturas Patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā “Mucenieki”. 

Ņemot vērā lielo sabiedrības interesi un atsaucību palīdzības sniegšanai patvēruma meklētājiem, Latvijas sabiedrība varēs organizēti sniegt materiālu atbalstu PMIC “Mucenieki” iemītniekiem. Nogādāt finašu līdzekļus, pārtikas preces ar ilgu glabāšanas termiņu, mājlietas, higiēnas vai sadzīves preces, rotaļlietas, velosipēdus u.c. lietas var “Ziedot.lv” Labdarības mājā, Kr. Barona ielā 59/61, Rīgā. “Ziedot.lv” saņemtos ziedojumus nodos “Caritas Latvija” labdarības organizācijai, kas uzņēmusies nodrošināt ziedojumu izdali patvēruma meklētājiem.

Savukārt apģērbu un apavus, ziedotājiem būs iespējams nodot biedrībai “Svētā Jāņa Palīdzība”, Laktas ielā 8, k-1, Rīgā. Lūgums ziedošanai paredzētos apģērbus un apavus biedrībā nogādāt tīrus, bez defektiem un tādā stāvoklī, lai tos uzreiz varētu lietot. Atgādinām, ka veicot ziedojumu, lūdzu, norādiet konkrētu labdarības projektu, kuru vēlaties atbalstīt!

Par iespējām palīdzēt ar nemateriālām vērtībām, kā ekskursijas, medicīniskā palīdzība vai apmācības, aicinām ziedotājus pieteikties, rakstot e-pastu prese@pmlp.gov.lv.

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities