Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
Sākums YouTube Lapas karte Grafiskā versija

KĀ PĀRLIECINĀTIES PAR E-PARAKSTA SERTIFIKĀTA ESAMĪBU?

Ar e-parakstu saistītos jautājumos, aicinām sazināties ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru (LVRTC), savukārt papildus informāciju par e-paraksta izmantošanu un e-mobile aplikācijas lietošanas iespējām, var iegūt tīmekļvietnē www.eparaksts.lv.

Gadījumos, ja persona vēlas izmantot e-pakalpojumus un nezina vai ir aktivizēti e-paraksta sertifikāti, informāciju var saņemt, zvanot pa tālruņa numuru 67219244.

Personai, kas vēlas aktivizēt personas apliecībā iekļautos sertifikātus, ir pienākums iepazīties ar sertifikācijas pakalpojumu sniegšanas informācijas sistēmu, iekārtu un procedūru drošības aprakstu, ar uzticamu sertifikācijas pakalpojumu sniedzēju reģistrā iekļautajiem sertifikācijas pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un citiem drošības pasākumiem, kurus uzticams sertifikācijas pakalpojumu sniedzējs veic, lai novērstu kvalificēta sertifikāta nelikumīgu lietošanu, kā arī ar kvalificētā sertifikātā iekļautajiem nosacījumiem un ierobežojumiem. Sertifikācijas pakalpojumu noteikumi ir pieejami šeit.

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās