Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
Sākums Lapas karte Grafiskā versija

Polijas delegācijas viesošanās Pārvaldē

12. un 13. februārī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē viesojās Polijas Ārvalstnieku biroja priekšnieka vadīta delegācija, kā arī Polijas Iekšlietu un Administrācijas ministrijas Eiropas Projektu īstenošanas centra vadītājs.  Šīs pieredzes apmaiņas vizītes mērķis bija apmainīties ar informāciju par aktualitātēm migrācijas un patvēruma jomā abās valstīs un labāko praksi migrācijas plūsmu pārvaldībā.

Vizītes ietvaros tika pārrunātas sadarbības iespējas nākotnē, panākot vienošanos turpmāk stiprināt jau līdzšinējo veiksmīgo sadarbību, un realizēt kopīgas aktivitātes.

Pārvaldes priekšnieka vietniece Maira Roze pēc tikšanās ar Polijas kolēģiem norādīja, ka pieredzes apmaiņa bija vērtīga. “Tikšanās laikā Polijas kolēģi mums prezentēja savus digitālos risinājumus dažādu statistikas datu publicēšanā. Mūsdienās svarīgi, lai statistikas datus varētu iegūt ātri un ērti. Polijas kolēģi šajā jomā izmanto interaktīvus risinājumus, kurus nākotnē varētu izmantot arī Pārvalde,” norāda M.Roze.

Jāpiebilst, ka Polijas delegācija divu dienu laikā viesojās gan Pārvaldes Rīgas 1. nodaļā, gan patvēruma meklētāju izmitināšanas centrā “Mucenieki”.

Informāciju sagatavoja:

PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments

prese@pmlp.gov.lv, 67219561

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

sarunas var tikt ierakstītas
Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās