Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

Aicinām Jūs neatstāt personu apliecinošu dokumentu maiņu uz pēdējo brīdi!

Ņemot vērā vasaras mēnešos pieaugošo aktivitāti, PMLP iesaka laicīgi pārliecināties par savu personu apliecinošu dokumentu derīguma termiņus, kā arī uz pēdējo brīdi neatstāt jaunu dokumentu noformēšanu.

Cien.Pārvaldes klienti.

Aicinām Jūs neatstāt personu apliecinošu dokumentu maiņu uz pēdējo brīdi.

Ņemot vērā vasaras mēnešos pieaugošo aktivitāti, mēs iesakām vēlreiz pārbaudīt savu dokumentu derīguma termiņus, kā arī uz pēdējo brīdi neatstāt savu dokumentu noformēšanu.

Daži ieteikumi veiksmīgam Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes apmeklējumam, personu apliecinošu dokumentu saņemšanai:

1. Visās lielākajās PMLP nodaļās iespējams veikt iepriekšējo pierakstu, lai noformētu, vai saņemtu, dokumentus Jums ērtākā laikā. 
Iepriekš pierakstīties uz Jums ērtāko apmeklējuma laiku varat gan pa tel.,gan e-pastu, kā arī izmantojot PMLP e-pakalpojumu "Pieteikšanās personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai".

2. Pārvaldes mājas lapā www.pmlp.gov.lv, sadaļā ‘’Kontakti”, katras teritoriālās nodaļas kontaktinformācijā, atrodama informācija par iespējamo tuvāko pieraksta laiku, kā arī ik nedēļu tiek aktualizēta informācija par vidējo un maksimālo gaidīšanas laiku ‘’dzīvajā’’ rindā.

3. Ja Jums nav iespēju veikt iepriekšējo pierakstu Jums ērtā laikā, tad iesakām sazvanīt Jums interesējošo PMLP teritoriālo nodaļu, lai painteresētos par apmeklētāju intensitāti. Mūsu darbinieki Jums vislabāk spēs pastāstīt par laikiem un dienām, kad ir lielāks vai mazāks klientu pieplūdums, un Jums nebūs jāpavada ilgs gaidīšanas laiks rindā.

4. Atcerieties – visus PMLP pakalpojumus var saņemt jebkurā teritoriālajā nodaļā, neatkarīgi no Jūsu deklarētās dzīvesvietas.

 

Lai Jums patīkams un saulains Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes apmeklējums!

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 18:00
Otrdiena 08:30 - 16:00
Trešdiena 08:30 - 16:00
Ceturtdiena 08:30 - 16:00
Piektdiena 09:00 - 15:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

P, O, T, C  plkst. 9:00 - plkst. 16:30
Piektdien plkst. 9:00 - plkst. 15:00
Sarunas var tikt ierakstītas!

Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities