Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums YouTube sitemapLapas karte Teksta versija

Uzņēmumu reģistrā varēs saņemt Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pakalpojumus

No 2015.gada 1. jūnija Uzņēmumu reģistra Rīgas reģionālās nodaļas klienti, kuri apmeklēs iestādi klātienē, apmeklējuma laikā varēs izmantot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pakalpojumus: pieteikties personas apliecības (eID kartes) izsniegšanai, aktivizēt eParakstīšanas iespēju jau izsniegtā eID kartē un saņemt konsultācijas par eID kartes lietošanas iespējām.

Lai uzlabotu uzņēmējdarbības vidi Latvijā un sekmētu e-vides priekšrocību izmantošanu uzņēmēju vidū, Uzņēmumu reģistrs sadarbībā ar VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un PMLP jau no š.g. februāra Uzņēmumu reģistra Rīgas reģionālās nodaļas klientiem piedāvā iespēju pieteikties un saņemt virtuālo eParakstu un konsultācijas par eParaksta pieprasīšanu eParaksta viedkartē, kā arī nepieciešamības gadījumā eParaksta speciālisti sagatavo klienta datoru darbam ar elektroniskiem dokumentiem. Līdz ar to iespēja Uzņēmumu reģistra klientiem vienlaikus saņemt arī PMLP pakalpojumus ir pašsaprotama sasniedzamā mērķa aktivitāte, lai mudinātu uzņēmējus izmantot alternatīvu risinājumu valsts iestāžu klātienes apmeklējumam.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personu apliecinošu dokumentu departamenta direktors I.Treiguts: „Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei ir svarīgi, lai mūsu klienti pilnvērtīgi izmanto eID kartes sniegtās iespējas e-vidē. Uzņēmēji, kas ir viena no mūsu sabiedrības aktīvākajām daļām, vislabāk prot novērtēt priekšrocības, ko sniedz ātra piekļuve pakalpojumiem, kā arī efektīva un droša dokumentu aprite. Uzskatām, ka eID kartei un eParakstam ir jākļūst par katra uzņēmēja darba instrumentu, tāpēc mums ir patiess gandarījums, ka sadarbībā ar Uzņēmumu reģistru ir izdevies izveidot jaunu klientu apkalpošanas punktu pēc vienas pieturas aģentūras principiem, lai sniegtu ar eID kartēm saistītos pakalpojumus īpaši uzņēmējiem."

Kā norāda Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre Guna Paidere: „Daudziem Uzņēmumu reģistra klientiem saziņa ar iestādi elektroniski ir tagadne, daudziem nākotne. Tiem klientiem, kuri apmeklē Uzņēmumu reģistru klātienē, tagad tiek nodrošināti visi priekšnosacījumi, lai esošais Uzņēmumu reģistra klātienes apmeklējums būtu beidzamais un turpmāk komunikācija ar iestādi notiktu e-vidē jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā.”

Vienlaikus atgādinām, ka izmantojot eID kartes un/vai eParaksta iespējas, var saņemt dažādu iestāžu piedāvātos e-pakalpojumus portālā www.latvija.lv.

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 18:00
Otrdiena 08:30 - 16:00
Trešdiena 08:30 - 16:00
Ceturtdiena 08:30 - 16:00
Piektdiena 09:00 - 15:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

P, O, T, C  plkst. 9:00 - plkst. 16:30
Piektdien plkst. 9:00 - plkst. 15:00
Sarunas var tikt ierakstītas!

Kontakti iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT

Nodaļu atrašanās

facilities