Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeHome YouTube sitemapSitemap Text version

PRIVACY DISCLAIMER

Šī privātuma atruna nosaka mūsu privātuma praksi, saistībā ar šo mājas lapu. Mēs neesam atbildīgi par citu mājas lapu saturu vai privātuma praksi. Jebkādas citas ārējas saites ar citām Web lapām kā tādām ir skaidri identificētas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde pilnībā respektē Jūsu tiesības uz privātumu, un neievāks nekādu personīgo informāciju par Jums šajā web lapā bez Jūsu atļaujas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei tiks apstrādāta saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde nevāc nekādus Jūsu personas datus šajā lapā, neskaitot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat (piemēram, nosūtot mums e-pastu). Jebkura informāciju, kuru Jūs sniegsiet šādā veidā, nav pieejama trešajām personām, un Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde to izmanto tikai tiem mēŗķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Šī Web lapa neizmanto 'cookies', kas atļauj lietotāja tīkla pārlūkprogrammai saglabāt informāciju par lapām, kuras ir skatītas.

Tehniskas detaļas, kas saistītas ar šīs Web lapas apmeklētājiem, ieraksta mūsu Interneta pakalpojumu sniedzējs, statistikas nolūkos. No mūsu puses nekāda informācija netiek izmantota Web lapu lietotāju identifikācijai. Tehniskās detaļas, kas tiek ierakstītas:

  • apmeklētāja web servera adrese;
  • domēna vārds (piemēram, lv, com, org, net)
  • iepriekšējā Web lapa, no kuras apmeklētājs mūs ir sasniedzis, ieskaitot jebkādus meklējumu terminus, kas izmantoti;
  • dati, kas norāda uz apmeklētāju plūsmu ap šo Webs lapu (piemēram, lapas, pie kurām piekļūts un dokumenti, kuri lejupielādēti);
  • kāda veida tīkla pārlūkprogrammu lietotājs izmantoja.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde nemēģinās identificēt individuālos apmeklētājus, kā arī nesaistīs kādas tehniskās detaļas, kas minētas iepriekš ne ar vienu personu. Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde nekad neatklās šādus tehniskos datus trešajām personām, respektējot Web lapas apmeklētāju privātumu.

Working hours

Contact us

Info phone
+371 67209400

M, T, W, Th  8:30 - 16:00
Friday 9:00 - 15:00
Conversations can be recorded!

All visits by appointment only. Apply for a visit

Visit us

facilities