Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

E-PAKALPOJUMI ZIŅU SAŅEMŠANAI

Pārvalde piedāvā iespēju pārbaudīt vai saņemt ziņas no Iedzīvotāju reģistra, izmantojot elektroniskos pakalpojumus:

Pakalpojums nodrošina iespēju fiziskajām personām iegūt informāciju par saviem Zemesgrāmatā reģistrētajiem nekustamajiem īpašumiem un iedzīvotājiem, kuriem ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) šo īpašumu adresēs.

Pakalpojums nodrošina iespēju personai uzzināt, kādas ziņas par to, tās nepilngadīgo bērnu, aizbildnībā vai aizgādnībā esošo personu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā (deklarētā dzīvesvieta, pases dati, vecāku, bērnu un laulātā personas kodi u.c.informācija).

Pakalpojums nodrošina iespēju noskaidrot pašvaldību, kurā kārtējā gada sākumā bija norādītās personas dzīvesvieta, šādā dalījumā: Rīga, Ventspils vai neviena no šīm divām pašvaldībām. Lai noskaidrotu pašvaldību, jāievada interesējošās personas vārds, uzvārds un personas kods.

Pakalpojums dod iespēju personai pieprasīt izziņu par savām, sava nepilngadīgā bērna, aizbildnībā vai aizgādnībā esošas personas Iedzīvotāju reģistrā iekļautajām ziņām.

Pakalpojums dod iespēju personai pieprasīt izziņu par trešās personas Iedzīvotāju reģistrā iekļautajām ziņām.

Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt Iedzīvotāju reģistrā iekļautajos datos to, vai persona ar lietotāja norādīto personas kodu ir iekļauta Iedzīvotāju reģistrā un, ja ir iekļauta, vai persona pēc Iedzīvotāju reģistra ziņām nav mirusi.

Pakalpojums nodrošina iespēju pārbaudīt Iedzīvotāju reģistrā iekļautajos datos to, vai personai ar lietotāja norādīto personas kodu ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) lietotāja norādītajā adresē.

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
8300

Tālrunis informācijai, zvanot no ārzemēm +371 67588675

Nodaļu atrašanās

facilities