Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

E-PAKALPOJUMS

„Pieteikšanās personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai''

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) portālā Latvija.lv Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem piedāvā publisko e-pakalpojumu „Pieteikšanās personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai”, kuru izmantojot, persona piesakās vai piesaka citu personu dokumentu iesniegšanai pases vai personas apliecības (eID kartes) izsniegšanai, izvēloties Pārvaldes teritoriālo nodaļu un apmeklējuma laiku, un samaksā valsts nodevu par attiecīgā personu apliecinošā dokumenta izsniegšanu.

Pakalpojums pieejams, personai autentificējoties ar internetbankas līdzekļiem, personas apliecību (eID karti) vai ar elektroniskā paraksta viedkarti.

Lai autentificētos ar personas apliecību (eID karti) vai elektroniskā paraksta viedkarti, nepieciešama attiecīgā karte un viedkartes nolasīšanas iekārta.

Piesakoties personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai elektroniski:

- e-pakalpojumā pieteiktā persona ierodas izvēlētajā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā noteiktajā apmeklējuma laikā un iesniedz dokumentus personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai (negaidot rindā);

- apkalpošanas laiks ir saīsināts, jo jau ir uzsākta iesnieguma personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai elektroniska noformēšana un ir veikts valsts nodevas maksājums.

Ar pakalpojuma instrukciju var iepazīties portālā www.latvija.lv publisko pakalpojumu katalogā:  

https://www.latvija.lv/Epakalpojumi/EP145/Instrukcija

Pakalpojuma apraksts atrodams portāla www.latvija.lv  publisko pakalpojumu katalogā:

E-pakalpojums "Pieteikšanās personu apliecinošu dokumentu izsniegšanai"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Portālu www.latvija.lv uztur Valsts reģionālās attīstības aģentūra. Par tehniskām problēmām e-pakalpojuma pieprasīšanas gaitā vai problēmām ar autentificēšanos ziņojiet aģentūras E-pakalpojumu atbalsta dienestam pa e-pastu portals@vraa.gov.lv vai izmantojot pakalpojuma pieprasīšanas formās pieejamās saites problēmas paziņošanai.

Pakalpojums ir izveidots un tiek sniegts sadarbībā ar Valsts zemes dienestu, kas nodrošina e-pakalpojumam nepieciešamo adrešu datu sniegšanu no savā pārziņā esošā Valsts adrešu reģistra.

                   


INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
8300

Tālrunis informācijai, zvanot no ārzemēm +371 67588675

Nodaļu atrašanās

facilities