Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

"PĀRBAUDE, VAI PERSONA IR DEKLARĒTA NORĀDĪTAJĀ ADRESĒ"

"Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē"

Portālā www.latvija.lv, izmantojot PMLP e-pakalpojumu "Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē", lietotājam ir iespējams elektroniski pārbaudīt Iedzīvotāju reģistrā iekļautajos datos to, vai personai ar lietotāja norādīto personas kodu ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) lietotāja norādītajā adresē.

Pakalpojums pieejams, autentificējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem, Mobilo ID, personas apliecību (eID) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti. 
Autentifikācija ar internetbanku pieejama "Swedbank""SEB bankas""Citadele bankas""Norvik bankas""Nordea bankas", ''Meridian Trade Bank'', "DNB bankas", "PrivatBank" , "Rietumu banka" un "ABLV Bankas" internetbankas lietotājiem. 
Lai autentificētos ar personas apliecību (eID karti) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti, nepieciešama attiecīgā karte un viedkartes nolasīšanas iekārta.

Pakalpojuma apraksts portāla www.latvija.lv publisko pakalpojumu katalogā: 

E-pakalpojums "Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē"

Portālu www.latvija.lv uztur Valsts reģionālās attīstības aģentūra. Par tehniskām problēmām e-pakalpojuma pieprasīšanas gaitā vai problēmām ar autentificēšanos ziņojiet aģentūras E-pakalpojumu atbalsta dienestam pa e-pastu portals@vraa.gov.lv vai izmantojot pakalpojuma pieprasīšanas formās pieejamās saites problēmas paziņošanai.

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
8300

Tālrunis informācijai, zvanot no ārzemēm +371 67588675

Nodaļu atrašanās

facilities