Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

E-PAKALPOJUMS

"Manā īpašumā deklarētās personas"

Portālā www.latvija.lv, izmantojot PMLP e-pakalpojumu "Manā īpašumā deklarētās personas", fiziskajām personām ir iespējams elektroniski iegūt informāciju par saviem Zemesgrāmatā reģistrētajiem nekustamajiem īpašumiem, to sastāvu, kadastra numuriem, adresēm un iedzīvotājiem, kuriem ir spēkā reģistrācija dzīvesvietā (deklarēta vai pēc iestādes iniciatīvas reģistrēta dzīvesvieta) šo īpašumu adresēs.
Pakalpojumā sniegtajām ziņām ir informatīvs raksturs un tās nav izmantojamas kā dokuments (izziņa).

Pakalpojums pieejams, autentificējoties ar internetbankas autentifikācijas līdzekļiem, Mobilo ID, personas apliecību (eID) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti. 
Autentifikācija ar internetbanku pieejama "Swedbank""SEB bankas""Citadele bankas""Norvik bankas""Nordea bankas", ''Meridian Trade Bank'',"DNB bankas""PrivatBank" un "Rietumu banka"  internetbankas lietotājiem. 
Lai autentificētos ar personas apliecību (eID karti) vai droša elektroniskā paraksta viedkarti, nepieciešama attiecīgā karte un viedkartes nolasīšanas iekārta.

Pieprasot ziņas elektroniski: 
nav jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, jo pakalpojuma pieprasītājs tiek identificēts pēc elektroniskā paraksta sertifikāta vai internetbankas autentifikācijas līdzekļiem; 
nav jāuzrāda īpašumtiesības apliecinoši dokumenti, jo ziņas par personas īpašumiem un to adresēm tiek automātiski saņemtas no Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas, Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas un Valsts adrešu reģistra.

Pakalpojuma apraksts portāla www.latvija.lv publisko pakalpojumu katalogā: 

E-pakalpojums "Manā īpašumā deklarētās personas"

Portālu www.latvija.lv uztur Valsts reģionālās attīstības aģentūra. Par tehniskām problēmām e-pakalpojuma pieprasīšanas gaitā vai problēmām ar autentificēšanos ziņojiet aģentūras E-pakalpojumu atbalsta dienestam pa e-pastu portals@vraa.gov.lv vai izmantojot pakalpojuma pieprasīšanas formās pieejamās saites problēmas paziņošanai.

Pakalpojums ir izveidots un tiek sniegts sadarbībā ar Tiesu administrāciju, kas nodrošina e-pakalpojuma sniegšanai nepieciešamos datus no savā pārziņā esošās Valsts vienotās datorizētās zemesgrāmatas, un Valsts zemes dienestu, kas nodrošina kadastra un adrešu datu sniegšanu no savā pārziņā esošā Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas un Valsts adrešu reģistra.

 

 


INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
8300

Tālrunis informācijai, zvanot no ārzemēm +371 67588675

Nodaļu atrašanās

facilities