Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

Latvija aktīvi piedalās MOBILAZE projekta īstenošanā

 

Latvija aktīvi piedalās MOBILAZE projekta īstenošanā


Latvija kā viena no MOBILAZE projekta dalībvalstīm oktobra mēnesī aktīvi piedalās divu dažādu aktivitāšu īstenošanā.

No š.g. 6. līdz 8. oktobrim Baku, Azerbaidžānā norisinājās 11.Starptautiskā izglītības izstāde, kuras laikā pasākuma apmeklētāji varēja iegūt informāciju par iespējām studēt ārvalstīs, tajā skaitā arī Latvijā.

Viens no MOBILAZE projekta mērķiem legālās migrācijas jomā ir vairot Azerbaidžānas sabiedrības informētību par mobilitātes iespējām starp Eiropas Savienību un Azerbaidžānu. Ņemot to vērā, visas projektā iesaistītās valstis, tostarp Latvija, tika aicinātas piedalīties 11. Starptautiskajā izglītības izstādē Baku, Azerbaidžānā un konsultēt potenciālos studētgribētājus par ieceļošanas un uzturēšanās prasībām, kas jāņem vērā katrā projekta valstī. Arī PMLP pārstāvis piedalījās šajā izstādē, informējot interesentus par uzturēšanās atļaujām, vīzām un citiem svarīgiem jautājumiem.

Jāmin arī, ka MOBILAZE aktivitātes pašlaik norisinās ne tikai Baku, bet arī Latvijā, Azerbaidžānas delegācijai no 10. līdz 12. oktobrim piedaloties izpētes vizītē par dokumentu drošības jautājumiem. Izpētes vizītes ietvaros delegāciju uzņem un savā pieredzē dalās kolēģi no Valsts robežsardzes. Tikšanās laikā viesi tiek iepazīstināti ar Latvijas un Eiropas Savienības praksi dokumentu drošības jautājumos, kā arī tiek sniegts ieskats dokumentu pārbaužu procedūrās.

 

 

Foto: ICMPD, PMLP 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

Tālruņi iepriekšējam pierakstam SKATĪT ŠEIT 

Nodaļu atrašanās

facilities