Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

PMLP viesojas Turcijas Darba un sociālās drošības ministrijas, kā arī Migrācijas pārvaldības ģenerāldirektorāta pārstāvji

Š.g. 28.-29.septembrī Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē Eiropas Komisijas Tehniskās palīdzības un informācijas apmaiņa instrumenta (TAIEX) programmas ietvaros viesojās Turcijas Darba un sociālās drošības ministrijas, kā arī Migrācijas pārvaldības ģenerāldirektorāta pārstāvji.

Turcijas valsts iestāžu pārstāvju vizītes mērķis bija iepazīties ar Eiropas Savienības likumdošanu likumīgās migrācijas jomā, kā arī Latvijas pieredzi migrācijas pārvaldības jautājumos, īpašu uzmanību pievērošot imigrantu uzņemšanas un uzturēšanās nosacījumiem, uzturēšanās un darba atļauju jautājumam.

Papildus tam, tikšanās reizē, piedaloties arī citu Latvijas valsts iestāžu pārstāvjiem, tika apspriesti arī tādi jautājumi kā institucionālā sadarbība un sankcijas nelikumīgas uzturēšanās un nelikumīgas nodarbinātības gadījumos, patvēruma meklētāju un personu, kam piešķirts bēgļa vai alternatīvais statuss, sociālekonomiskās iekļaušanas pasākumi, īstermiņa un vidēja, kā arī ilgtermiņa darba tirgus prognozēšana Latvijā.

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

Tālruņi iepriekšējam pierakstam  SKATĪT ŠEIT 

Nodaļu atrašanās

facilities