Latvijas Republikas Iekšlietu Ministrijas
Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde
homeSākums sitemapLapas karte Teksta versija

Lietuvas Iekšlietu ministrijas un Valsts uzņēmuma “Reģistru centrs” pārstāvju vizīte Pārvaldē.

 

Vakar, 6.jūlijā, Lietuvas Iekšlietu ministrijas un Lietuvas valsts uzņēmuma “Reģistru centrs” pārstāvji viesojās Pārvaldē, kur apsprieda dzīvesvietas deklarēšanas tiesisko ietvaru, praksi un problēmjautājums. 

Tā kā Lietuva vēlas mainīt likumdošanu dzīvesvietas deklarēšanas jomā, Lietuvas Iekšlietu ministrijas pārstāvji vēlējās uzzināt Latvijas pieredzi un praksi šajā jautājumā, jo īpaši interesējoties par iespēju deklarēt dzīvesvietu bez īpašnieka piekrišanas. Lietuvas iekšlietu viceministrs pastāstīja, ka, viņaprāt, dzīvesvietas deklarēšanas kārtību Lietuvā ir nepieciešams vienkāršot, lai iedzīvotajam būtu vieglāk saņemt ziņas no valsts iestādēm, kā arī komunicēt ar tām. Pārvaldes pārstāvji iepazīstināja viesus ar Latvijas pieredzi šajā jautājumā, kā arī dalījās ar problēmjautājumu iespējamiem risinājumiem.

Vizītes otrajā daļā Lietuvas pārstāvji iepazinās ar ārzemnieku dzīvesvietas deklarēšanu Rīgas 1.nodaļā, kur Pārvaldes pārstāvis detalizēti izskaidroja dzīvesvietas deklarēšanas posmus. 

 

 

 

INFORMĀCIJA

PMLP teritoriālo nodaļu darba laiks (izņemot Rīgas 1. nodaļu)

Pirmdiena 09:00 - 16:30
Otrdiena 09:00 - 16:30
Trešdiena 09:00 - 16:30
Ceturtdiena 09:00 - 16:30
Piektdiena 09:00 - 16:00

Kontakti

Tālrunis informācijai
+371 67209400

Tālruņi iepriekšējam pierakstam  SKATĪT ŠEIT 

Nodaļu atrašanās

facilities